Buduję domek ogrodowy, narzędziowy. Podstawa domku (1)

0

Już będąc małym dzieckiem marzyłem o domku narzędziowym, który zbudowałbym sam. Tata miał kilka komórek, a ja chciałem mieć takie swoje małe miejsce, gdzie mógłbym majsterkować i kompletować narzędzia.Już teraz, będąc dorosłym taki domek do majsterkowania i zabawy mi nie potrzebny, ale mając do utrzymania ogród, masę narzędzi, których nie ma gdzie składować, komórka jest po prostu niezbędna.Także czas spełnić dziecięce marzenie, buduję drewniany mini warsztat!W pierwszej części podstawa domku.
Film powstał przy współpracy z Bricomanem z Łodzi, który dostarczył wszystkie niezbędne materiały do realizacji tego projektu.Bricoman to sklep dla profesjonalistów, budowlańców, remonciarzy. Nie ma tam działu dekoracyjnego czy ogrodniczego. Szybko kupisz tam wszystko co niezbędne do remontu.

* nie wykonuję usług remontowych i nie udzielam porad. W filmach pokazuję jedynie swoje doświadczenia z prac remontowych i nie są to profesjonalne szkolenia zawodowe. Moje sposoby nie zawsze mogą sprawdzać się w każdych warunkach.

✷✷✷✷✷ ODWIEDŹ MNIE NA ✷✷✷✷✷
FACEBOOK – http://www.facebook.com/mariobudowlaniec/
INSTAGRAM – http://www.instagram.com/mariobudowlaniec/
STRONA WWW, ✉ – http://mariobudowlaniec.pl