Jak urządzić kawalerkę 30m2. Małe mieszkanie w bloku. Remont kawalerki przed i po

0

Jak urządzić kawalerkę 30m2. Małe mieszkanie w bloku. Czy jest szans dobrze i praktycznie zaprojektować małe mieszkanie. Jak urządzić kawalerkę 30 m2 aby była funkcjonalna, ciekawa i ładna? W dzisiejszym odcinku pokazuję Wam cały przebieg aranżacji mieszkania w bloku, małej kawalerki którą zaprojektowałem.
Zobaczycie zdjęcia z przed i po remoncie tego mieszkania. W kawalerce tej znalazło się miejsce do jedzenia, miejsce na biurko, duże łóżko, narożnik i stolik kawowy.
Zobaczycie projekt funkcyjny tego małego mieszkania, jak rozmieściłem wszystkie meble, sprzęty i ściany.
Małe mieszkanie w bloku jest trudno urządzić, lecz jak widać nawet na powierzchni 28,5 m2 można mieszkać swobodnie i wygodnie.
Zobaczcie metamorfozę mieszkania przed i po remoncie. Na zaledwie 28,5 m2 udało się zyskać funkcjonalny podział na strefy, wygodę i praktyczne patenty do małej kuchni. Zobacz prosty pomysł na nowoczesną aranżację mieszkania: projekt nowoczesnej kuchni z blatem do jedzenia połączonej z salonem.
A w następnym odcinku podsumuje wszystkie koszty remontu takiej kawalerki.

W TYM PROGRAMIE ROBIĘ GRAFIKI I MINIATURKI: http://bityl.pl/pxxSy

Jeżeli chcesz poczytać, jak dobrze zaprojektować małe mieszkanie, jakich błędów nie popełniać przy urządzaniu kawalerki, to przeczytaj poniższe artykuły.

Koszt remontu małego mieszkania: https://aranzacjawnetrz.com.pl/koszt-remontu-malego-mieszkania/
Błędy w aranżacji małego mieszkania https://aranzacjawnetrz.com.pl/7-bledow-ktore-zepsuja-aranzacje-malych-mieszkan/
Jak urządzić małe mieszkanie https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-male-mieszkanie-male-mieszkanie-praktyczne-i-funkcjonalne/

#remontkawalerki #remontmałegomieszkania #mieszkaniewbloku #Jakurządzićkawalerkę30m2 #Remontmieszkaniaprzedipo