Jak urządzić małe mieszkanie w bloku

0

Jak urządzić małe mieszkanie. Jak urządzić mieszkanie w bloku? Nie jest to proste aby takie mieszkanie było praktyczne, funkcjonalne i oczywiście ładne. Ale nie oznacza to, że jest to niemożliwe. Małe mieszkania mają tą dużą zaletę, że można je bardzo klimatycznie urządzić. Nie ważne w jakim stylu chcemy wnętrza zrobić. Taki mały pokój, kuchnia, czy łazienka może być równie ładna i praktyczna co wnętrza w dużym mieszkaniu.
Aby urządzić małe mieszkanie w bloku należy je dobrze rozplanować, nie bać się postawić na odważne dekoracje i kolory. W małym mieszkaniu w bloku powinniśmy wydzielić strefy, oraz dobrze odpowiednio je podświetlić.
Nie ważne czy jest to mała kawalerka, czy mieszkanie 30 m2 lub 40 m2, można je urządzić tak, że z przyjemnością będziemy tam mieszkać, przez wiele, wiele lat.
Jeżeli chcesz zgłębić ten temat to polecam Ci poniższy film, oraz artykuły:
W TYM PROGRAMIE ROBIĘ GRAFIKI I MINIATURKI: http://bityl.pl/pxxSy

Jak urządzić kawalerkę 29 m2- film – https://www.youtube.com/watch?v=z7lDIDprCKk
Jak urządzić kawalerkę – https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-kawalerke-kawalerka-ladna-i-praktyczna/
7 błędów które zepsują aranżacje małych mieszkań https://aranzacjawnetrz.com.pl/7-bledow-ktore-zepsuja-aranzacje-malych-mieszkan/
Ciekawe inspiracje małych mieszkań w bloku https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-male-mieszkanie-inspiracje/
Jak urządzić małe mieszkanie https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-male-mieszkanie-male-mieszkanie-praktyczne-i-funkcjonalne/

#projektmałegomieszkania #Jakurządzićmałemieszkaniewbloku #kawalerka