Kuchnia w stylu prowansalskim

0
Kuchnia w stylu prowansalskim

Film pokazuje kuchnia w stylu prowansalskim.

Tożsamość, podobnie jak każdego innego stylu Prowansji wygrywa swojego francuskiego elegancki rustykalny smak, naiwny i romantyczny. Jeśli mieszkasz w mieście, we wnętrzu w stylu prowansalskim – powiew świeżego powietrza, możliwość otaczać się mierzonej życia na wsi. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy lakoniczne nowoczesna kuchnia wydaje się zbyt zimne i odległe. W tym artykule przyjrzymy się głównych cech stylu Prowansji.

Stylu Prowansja apeluje do wielu, w kuchni jest to najlepszy wybór z wnętrza kuchni prowansalskiej oddycha komfort, ciepło i opiekę. W stylu prowansalskim jest przede wszystkim lekkie naturalne kolory ścian i mebli kuchennych (biały, szary, niebieski, zielony, beżowy, kakao z mlekiem, wielbłąda). Drewniana podłoga lub powłokę, która imituje prawdziwą płytę. Na blaty jest również idealną powłokę do kamienia naturalnego, drewna lub płytki ceramiczne wzorca. Meble kolor kakao do kuchni w stylu Prowansji stwarza poczucie ciepła i przytulności.

Skład „Ostatni pocałunek na dobranoc” należy do Wykonawczego Kevin MacLeod. Licencja: Creative Commons (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/).
Wersja oryginalna: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100611.
Wykonawca: http://incompetech.com/

Kuchnia z jadalnią
https://youtu.be/JMf7TS9UwOk

Kuchnia z barkiem
https://youtu.be/PtoUBrXRG40

Aneks kuchenny z salonem
https://youtu.be/W4CvyC20ax4

Kuchnia w kształcie litery l
https://www.youtube.com/watch?v=jpMvqqKJ5no

Kuchnie włoskie
https://youtu.be/VI3_gdUOUc4