Kuchnie w stylu angielskim

0

Film pokazuje kuchnie w stylu angielskim. Co jest lubiany więcej?

Witam, dzisiaj patrzymy na kuchni w stylu angielskim, w którym szanowana klasyczne meble wchodzi w harmonijnej jedności z nowoczesnych urządzeń, aby zapewnić komfort i wygodę gospodyni przyjazną atmosferę dla wszystkich członków rodziny.

W klasycznym stylu angielskim we wnętrzu można scharakteryzować jako połączenie konserwatyzmu i arystokratycznej powściągliwości. Powszechnie wybrane, aby zapewnić solidne ludzi, jakość usług i tradycje rodzinne. Konserwatyzm jest wyrażona w meble – forma mebli i wymiary, które zostały sprawdzone przez pokolenia od czasów panowania królowej Wiktorii, a w tym czasie zostały wprowadzone do perfekcji. Są one w pełni zgodne z następującymi kryteriami: komfort, trwałość i reprezentacyjny wygląd.

Angielski styl jest uniwersalny, że włączyła się nie tylko wielowiekowe tradycje w Wielkiej Brytanii, ale także dziedzictwa kulturowego wielu koloniach. Jednak ten eklektyzm muszą być obecne następujące funkcje:

1. klasyczna harmonia, symetria, umiar, czystość linii i kształtów. To nakłada tabu na wszystkie chwytliwe i szokujące.
2. Wykorzystanie wysokiej jakości naturalnych materiałów – kamienia, drewna, metalu. W stylu angielskim, szczególnie w kuchni, nie toleruje tanie imitacje!
3. drewniane części w angielskim wnętrza kuchni nie zdarza się wiele. Parkiet, panele, drzwi, szafki kuchenne – wszystkie powinny być prace z powodu cennego drewna.
4. Kolory, choć zróżnicowane, ale nieco przytłumiony, nadmierna jasność i kontrast nie są mile widziane. Popularne odcienie pastelowe i głębokie odcienie zieleni, ciemnoczerwonym, musztardy.
5. Podstawowe wzory – klatka taśmy, kwiaty, motywy roślinne i heraldyczne.
6. Bogactwo tkanin z luksusową fakturą.

Jaki kolor do kuchni
http://youtu.be/SUKgNUefhLs

Kuchnie fioletowe
http://youtu.be/P9pLmZG-5uk

Czerwona kuchnia
https://www.youtube.com/watch?v=mNuOORH8dWo

Żółta kuchnia
https://www.youtube.com/watch?v=A8pDgbNjMsQ

Kuchnie z wyspą
https://www.youtube.com/watch?v=6OhYYLBY9pc