Kuchnie włoskie

0
Kuchnie włoskie

Film pokazuje kuchnie włoskie.

Włoski styl – jest cisza i spokój, więzi rodzinne i tradycje niezłomny. To daje wspaniałe poczucie domu i komfortu, więc włoski styl we wnętrzu kuchni wygląda bardzo ekologiczne. Dziś możemy powiedzieć, technikami zdobienia, co może przynieść nastrój Włoski projekt nowoczesnej kuchni.

Tradycyjny włoski styl, które często można znaleźć w wioskach w Toskanii, jest użycie wyłącznie naturalnych materiałów i przyjaznych dla środowiska. W takie wnętrze kuchnia powinna być dużo drewna, kamienia naturalnego lub symulacji jakości, dark metal.

Seks powinien obejmować drewniane podłogi, kamień dekoracyjny lub płytek. Na ścianach będą wyglądać wspaniały tynki dekoracyjne w połączeniu z muru. Jeżeli wysokość pomieszczenia pozwala, można udekorować boazerią i odkrytymi belkami. Wszystko to sprowadza się do projektowania kuchni, że szczególny urok, który jest silnie związany z włoskim stylu we wnętrzu. Włoski styl – gra na kontrasty kolorów i faktur.

Kompozycja „Hyperfun” należy do Wykonawczego Kevin MacLeod. Licencja: Creative Commons (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/).
Wersja oryginalna: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400038.
Wykonawca: http://incompetech.com/

Kuchnie klasyczne
https://youtu.be/q755K6jDmkI

Kuchnia w stylu rustykalnym
https://www.youtube.com/watch?v=-sW_mnO3LM8

Kuchnie w stylu skandynawskim
http://youtu.be/-sW_mnO3LM8

Kuchnie w stylu angielskim
http://youtu.be/IG1_vpdOwtU

Jaki kolor do kuchni
http://youtu.be/SUKgNUefhLs