Łazienki. Modna łazienka. Trendy łazienkowe 2021. Aranżacja łazienki

0

Łazienki jak każde inne pomieszczenia są uczulone na trendy. Modna łazienka składa się z kilku aspektów. Aranżacja łazienki nie jest prosta, musimy zwrócić uwagę na wiele czynników technicznych, ale również i wizualnych, aby nasza łazienka była modna, musimy dobrze dobrać kolor, płytki, kształty, armaturę ceramikę i lustra. Trendy łazienkowe co roku się zmieniają, w jednych elementach szybciej w drugich wolniej. Warto zobaczyć jakie są obecnie trendy łazienkowe, jak modna łazienka teraz wygląda, ale i co wychodzi już z mody i warto się zastanowić czy nasza aranżacja łazienki taka ma być.
W tym odcinku pokazuje dużo inspiracji łazienki, mówię co jest aktualnie modne, trendy, ale również co będzie w przyszłości, oraz co według mnie przemija, co za chwile nie będzie już takie na topie. Znajdziecie tutaj pomysły na łazienkę.
Aranżacja łazienki nie jest prosta i moim zdaniem nie powinniśmy na siłę robić tak aby nasza aranżacja łazienki była modna, trendy, bo tak należy. Tylko należy urządzić ją tak, aby nam się podobała przez lata, ponieważ nie robimy remontu łazienki co dwa lata.
Modna łazienka to ciekawe lustro, dobrze dobrane płytki, armatura i oświetlenie, ale również umiejętność aranżacji łazienki w ten sposób aby wprowadzić do niej mniej oczywiste elementy jak: tapetę, drewno, tkaniny.
W tym odcinku nie usłyszycie ode mnie, że koniecznie macie zrobić tak aby wasza łazienka była modna, nie. Wręcz przeciwnie zawsze powtarzam, że ważne jest to abyście czuli się w danym pomieszczeniu dobrze i to jest cel nadrzędny. Łazienki mogą być małe, duże, bardzo funkcjonalne, lub zrobione jako pomieszczenie do relaksu, tzw. salon kąpielowy. Nie ważne jakie Wy macie pomieszczenie, ważne aby trendy łazienkowe nie przysłoniły Wam głównego celu, czyli urody, smaku i dobrej funkcjonalności łazienki.

Pokazałem bardzo dużo aranżacji łazienek aktualnie modnych, trendy. Wierzę, że każdy coś wybierze dla siebie i zaczerpnie kilka przykładów do swojej łazienki.
Zobaczycie tutaj pomysły na łazienkę, jakie są obecnie trendy łazienkowe w kształtach, armaturze, ceramice, w kolorze, w bateriach łazienkowych, w oświetleniu, w płytkach łazienkowych, oraz co zamiast płytek coraz częściej dajemy do łazienki.
Zapraszam do oglądania i komentowania.

UWAGA:
Już za kilka tygodni rusza mój kurs z aranżacji kuchni. Wszystkie osoby które zaufają i wyślą do mnie na adres mailowy hasło: ” Kurs – informacja z YouTube” otrzymają dodatkowy rabat (niezależnie od ceny, promocji) – 10%.
Regularna cena kursu to 987 zł. Jedynie w przedsprzedaży zakupicie go aż o 200 zł taniej, ale, ale z tym rabatem zyskacie kolejne 10%.
Zapraszam i zachęcam. Napiszcie, a. odezwę się już niedługo i podam kod.
Adres mailowy: kurs(at)aranzacjawnetrz.com.pl

Przydatne linki:

Wszystko co się przyda w kuchni 🙂 https://tiny.pl/rz7t1
Fajne skandynawskie meble https://tiny.pl/rz79d
Wszystko do domu i nie tylko https://tiny.pl/9h2rn
Meble i produkty dla ludzi lubiących design https://tiny.pl/rz7dx

Wszystko do ogrodu 🙂 https://tiny.pl/rz7fn

Oświetlenie https://tiny.pl/9h2r6

Wiele markowych firm w jednym miejscu https://tiny.pl/9h29h
Meble, oświetlenie i nie tylko https://tiny.pl/9h29t
Meble do domu, do ogrodu i dekoracje -niedrogo https://tiny.pl/9h29r Dodatki, meble i oświetlenie https://tiny.pl/9h29w
Nowoczesne meble https://tiny.pl/9h29d
Meble nowoczesne, skandynawskie, loftowe https://tiny.pl/9h294

W TYM PROGRAMIE ROBIĘ GRAFIKI I MINIATURKI: http://bityl.pl/pxxSy

Zapraszam do artykułów:

Łazienki: Aranżacja łazienki 20 inspiracji: https://aranzacjawnetrz.com.pl/pomysl-na-lazienke-20-inspiracji-lazienek/
Koszt remontu łazienki w 2021 roku https://aranzacjawnetrz.com.pl/koszt-remontu-lazienki-ile-kosztuje-remont-lazienki-w-2021-roku/
Aranżacja łazienki w bloku: https://aranzacjawnetrz.com.pl/aranzacje-malej-lazienki/
Jak urządzić łazienkę: https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-lazienke/
Aranżacja łazienki: 12 błędów w aranżacji łazienki: https://aranzacjawnetrz.com.pl/12-bledow-w-aranzacji-lazienki/
Trendy w aranżacji łazienki: https://aranzacjawnetrz.com.pl/trendy-w-aranzacji-lazienek/
Modna łazienka i nie tylko. Trendy wnętrzarskie 2021: https://aranzacjawnetrz.com.pl/trendy-wnetrzarskie-w-2021-roku/

Zapraszam do mnie na FB: https://www.facebook.com/aranzacjawnetrz.Inspiracjeiporady/

Na IG: https://www.instagram.com/aw_aranzacja_wnetrz/

Portal: www.aranzacjawnetrz.com.pl

Inspiracje, pomysły na łazienki które pokazałem w tym odcinku znajdziecie tutaj: Źródło aranżacji: https://pl.pinterest.com/Portalaranzacjawnetrz/trendy-%C5%82azienkowe-2021/

Utwór Happy Boy Theme autorstwa Kevin MacLeod jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100647

Wykonawca: http://incompetech.com/

#łazienki #modnałazienka #aranżacjałazienki