Remont mieszkania. Jak urządzić małe mieszkanie. Jak aktor Mateusz Wróblewski sam wykonał remont

0

Remont mieszkania wykonany samodzielnie przez Mateusza Wróblewskiego. Zobaczcie jak urządzić małe mieszkanie w bloku. Aranżacja mieszkania była zaplanowana i co ważniejsze wykonana własnoręcznie przez aktora, wokalistę Mateusza Wróblewskiego. Samodzielnie podczas remontu mieszkania zrobił wszystko, włącznie z kładzeniem płytek (szlifowaniem ich), montażem kuchni, kładzeniem paneli podłogowych, tynków dekoracyjnych, cegły na ścianie i suficie. Montował sam wszystkie sprzęty łazienkowe, czy kuchenne. Jedynie położenie instalacji elektrycznej podczas tego remontu było wykonane przez osobę z uprawnieniami.
Co ważne przed urządzeniem tego małego mieszkania sam zajmował się projektowanie i jego aranżacją. Sam zaprojektował funkcję, urządził kuchnię, zaplanował każdą rzecz i ją wykonał.
Przy urządzaniu tego mieszkania Mateusz poszukiwał różnych inspiracji i tak się poznaliśmy, poprzez mój profil na Instagramie. Dzięki tej znajomości mogę Wam pokazać, że remont mieszkania można samemu przeprowadzić, niedużym kosztem, ale przy dużej kreatywności i zaangażowaniu.
Ten przykład pokazuje bardzo dobrze, że remont mieszkania nie jest taki straszny nawet dla osoby nie będącej fachowcem. Nawet jeżeli jesteś laikiem, możesz sam urządzić mieszkanie, przeprowadzić jego remont, wszystko samemu zaplanować i zorganizować.
Mateusz mieszkanie to urządzał i remontował dla siebie, pod swoje wymagania, jednakże teraz jest ono wynajmowane, a najemcy są z niego bardzo zadowoleni (rozmawiałem z nimi 😊)
Z resztą jak sami zobaczycie wygląda ono bardzo ładnie i ma ciekawą, praktyczną funkcję. Jest w nim wszystko co jest potrzebne do swobodnego życia. Oprócz pełnowymiarowej kuchni, mamy miejsce w salonie z sofą Chesterfield, osobne podwójne i chowane łóżko, oraz miejsce do pracy.
Jak urządzić samodzielnie mieszkanie? Jak widać można, nawet jeżeli Twój zawód absolutnie nic nie ma do czynienia z remontem mieszkania. Brawa dla Mateusza za zaangażowanie, urządzenie, projekt i wykonanie remontu tego mieszkania. A ja dziękuję za to, że pozwolił mi je Wam pokazać.

Zapraszam na profile Social Media mój i Mateusza:

Kanał YT Mateusza: https://www.youtube.com/channel/UCsZEQouMJ4qsM31lAiwUO4w
Mateusz IG https://www.instagram.com/mathew_wroblewski.official/
Mój IG https://www.instagram.com/aw_aranzacja_wnetrz/
WWW Mateusza: https://www.mateuszwroblewski.pl/
Mój FB https://www.facebook.com/aranzacjawnetrz.Inspiracjeiporady/
Mój portal: https://aranzacjawnetrz.com.pl/
Inne materiały warte zobaczenia:
Odcinek o urządzeniu kawalerki: https://www.youtube.com/watch?v=e0wpxNmrpYA
Artykuł o tym jak urządzić kawalerkę: https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-kawalerke-kawalerka-ladna-i-praktyczna/
Jak urządzić małe mieszkanie. Inspiracje: https://aranzacjawnetrz.com.pl/jak-urzadzic-male-mieszkanie-inspiracje/
Remont mieszkania krok po kroku: https://aranzacjawnetrz.com.pl/remont-mieszkania-krok-po-kroku/