@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz odc. 203 Parter domu – kapitalny remont (50 m kw.)

0

​@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz zapraszamy do obejrzenia odc. 203 Parter domu – kapitalny remont, kapitalna zmiana (50 m kw.) Podziękowania: Farby Magnat – http://magnatfarby.pl – producent farb i lakierów, https://www.dekoratorium.pl W odcinku: farba MAGNAT CERAMIC, ceramiczna farba do wnętrz bazująca na ceramicznych komponentach oraz najwyższej jakości żywicach i pigmentach. Ta unikalna formuła zapewnia farbie MAGNAT trwały kolor odporny na: plamy, zmywanie i szorowanie oraz intensywne użytkowanie. Powłoki farby nie absorbują zabrudzeń. W odcinku: MAGNAT Ceramic Care Szlachetna Biel A1, CR39 grzeszny onyks.

Tubądzin – http://tubadzin.pl – producent płytek ceramicznych ściennych i podłogowych; w odcinku: kolekcja MONOLITH epoxy grey mat duży format 120/120 / szachownica kolekcja MONACO MONTE CARLO :SANT MARTI 6A, SANT MARTI 1A, PALAZZO 3 https://www.tubadzin.pl/monolith/.

GERDA – https://gerda.pl – Producent drzwi, zamków oraz bram garażowych; w odcinku: drzwi GERDA NTT REVO ELITE 3D w rozmiarze 80 w klasie odporności RC3 – Drzwi frontowe do domu z linii produktowej NTT REVO łączy niezwykle solidna, metalowa konstrukcja wewnętrzna, która zapewnia doskonałą izolację. Seria Elite 3D została zaprojektowana dla osób ceniących klasyczne rozwiązania. Drzwi świetnie prezentują się w domu jednorodzinnym. Skrzydło stalowe drzwi o grubości 61 mm. z przylgą czterostronną, wypełnione jest ekspandowanym polistyrenem modyfikowanym grafitem. O wysoka izolację termiczną dba ciepła ościeżnica stalowa z rdzeniem drewnianym DUOTHERM oraz ciepłym progiem ALU/PVC i brama garażowa TREND – PANEL MIKROFALA – KOLOR ANTRACYT ADS 703 – brama garażowa TRENDcharakteryzuje się funkcjonalnością i przystępną ceną. Panele o grubości 40 mm., z okuciami wykonanymi ze stali ocynkowanej doskonale sprawdzają się w warunkach zimowych i o podwyższonej wilgotności. Bramy z serii TREND są zgodne z europejskimi standardami, dodatkowo kompletny system zabezpieczeń jest dostępny bez jakichkolwiek dopłat. Standardowy zestaw zawiera sprężyny o minimalnej liczbie cykli równej 25000 (otwieranie / zamykanie). 5 lat gwarancji zapewnia spokój oraz pełne wsparcie w zakresie montażu i konserwacji bram garażowych.

Röben – https://roben.pl – Producent ceramiki budowlanej; w odcinku: Portland XLDF ANTRACYTOWA GŁADKA – najdłuższa płytka z oferty o wymiarach (365 x 115 x 52 mm), w kolorze zgaszonej czerni, produkt naturalny, wykonany z gliny, ekologiczny. Zapewnia zdrowy, naturalny mikroklimat we wnętrzach, długowieczna, wytrzymała i odporna na zabrudzenia i uszkodzenia – idealna do pomieszczeń wymagających wysokich właściwości technicznych produktów, ściana nad blatem kuchennym będzie bezpieczna, a usunięcie z niej zabrudzeń spowodowanych gotowaniem, nie sprawi problemu, polska produkcja.

MEBLE KATMANDU – https://meblekatmandu.pl/- Katmandu to polski producent mebli z naturalnego drewna. Dominującym materiałem, wykorzystywanym do produkcji mebli, jest drewno sosnowe. W ofercie dostępne są także meble dębowe oraz bukowe. Meble powstają jedynie z wyselekcjonowanego, najwyższej jakości drewna. Ich wzornictwo sprawia, że doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu prowansalskim, rustykalnym, a także skandynawskim lub industrialnym. Cechą charakterystyczną mebli Katmandu jest widoczna struktura słoi oraz sęków. Jest ona dostrzegalna dzięki zastosowaniu farb wodnych i wosków o niepełnym kryciu. W odcinku: industrialny stół dębowy Gavardo 100×200 – stół jadalniany Gavardo z metalowymi nogami w kolorze czarnym to mebel, który wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem.

Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe; w odcinku: kolekcja Simon Simon 82 DETAIL, kolory: grafit, podstawa aluminium;
KAMINOO –http://kaminoo.pl – Kaminoo to market budowlano-dekoracyjny położony jest w Warszawie Wawer, przy ulicy Zwoleńskiej 77. Kaminoo to dom, mieszkanie oraz ogród – w naszej pracy stawiamy zarówno na budowę, remont, wykończenie, jaki i dekoracje domu oraz wnętrza. Posiadamy szeroki asortyment ogrodniczy: rośliny, produkty do pielęgnacji oraz dekoracji ogrodów. Oferujemy sprzedaż, fachowe doradztwo oraz transport.

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska, Anna Afifi – http://SzybkieMetamorfozy.pl
Produkcja filmowa i postprodukcja: Szybkie Metamorfozy
Copyright 2009-2020: Szybkie Metamorfozy
Fotografie wnętrz: Szybkie Metamorfozy
Partnerzy programu: SketchUp – http://sketchup.com.pl i serwis ArchiUp – https://archiup.com/pl/
Kapitalny remont, wymiana wszystkiego, zostawiliśmy tylko schody:)) Otwarta przestrzeń, odważne kolory w połączeniu w bielą, czernią i jasnym drewnem. MONOLITH z Tubądzina w neutralnych szarościach tonuje kolorystykę, czerń dodaje charakteru, dębowa podłoga ociepla całe wnętrze a piękny, loftowy stół z Katmandu kończy dzieło.