@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz odc. 212 Pokój w stylu Boho – program wnętrzarski

0

​@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz zapraszają do obejrzenia odc. 212 Pokój w stylu Boho #SzybkieMetamorfozxy #aranzacjewnetrz #stylBoho #metamorfozywnetrz http://SzybkieMetamorfozy.pl Podziękowania: Farby Magnat – http://magnatfarby.pl – producent farb i lakierów, https://www.dekoratorium.pl W odcinku: kolor zielony – nowe kolory :)) MAGNAT CERAMIC C74 Rajski Fluoryt Magnat Passion – kolor biały – MP1. MAGNAT Passion to farba lateksowa o plamoodpornych i hydrofobowych właściwościach. Gładka i matowa powłoka farby podkreśla głębię koloru i sprawia, że pomalowane ściany są wyjątkowo miłe w dotyku. Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.
Marka Yeelight – https://yeelight-polska.pl – to producent inteligentnego oświetlenia, należący do ekosystemu Xiaomi. Smart produkty marki Yeelight nie tylko emitują doskonałej jakości światło, ale pozwalają również na regulację jasności, koloru czy ustawienie zdefiniowanych scen. Łatwość obsługi zapewnia dedykowana aplikacja Yeelight oraz kompatybilność m.in. z Google Assistant, Apple HomeKit i Samsung SmartThings. W odcinku: inteligentna lampa do makijażu – Yeelight Sensor Makeup Mirror https://yeelight-polska.pl/produkty/sensor-makeup-mirror/ – lusterko z podświetleniem . Yeelight FILAMENT ST64 – https://yeelight-polska.pl/produkty/filament-bulb-st64/ – Inteligentna żarówka LED w stylu Vintage – zaprojektowana w stylu retro Filament ST64 łączy ze sobą estetykę razem z ekologią, tworząc modną i nowoczesną ozdobę Filament ST64 nawiązuje wyglądem to pierwszych żarówek, zaprojektowanych przez Thomasa Edison. LED Yeelight Smart Bulb – https://yeelight-polska.pl/produkty/smart-bulb-s1-rgb-inteligentna-zarowka-kolorowa/ – Inteligentna żarówka Yeelight 1S RGB, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką temperaturą i mocą ma świecić.
Biuro Styl – http://biuro-styl.pl – producent blatów, parapetów i frontów meblowych w technologii postforming; właściciel marki Globalwood – https://sklep.globalwood.pl/; w odcinku: Panele Art Paret – Kiedy natura spotyka się z designem – Panele modułowe – 50/50 cm drewno, lakier, 3D, łatwy montaż, eco friendly, high quality, Polska produkcja. W produkcji używane są wysokiej jakości materiały i zaawansowana technologia ale najważniejsze są ręce ludzi, które z nienaganną precyzją przygotowują każdy panel – https://artparet.globalwood.pl/
PELARGONIA – Agencja PIART Pelargonium for Europe – http://www.pelargoniumforeurope.com/pl/.
Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe; kolekcja Simon 82 Detail – biały + złoto. Najbardziej charakterystycznym elementem tej serii jest unikalny kształt podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. To kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna, który sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
WENDRE – https://wendre.pl/ – Wendre projektuje, produkuje i sprzedaje tekstylia domowe, wytwarza minimalne ilości odpadów oraz wykorzystuje zrównoważone technologie. W ofercie Wendre znajdują się kołdry zarówno zimowe, letnie, jak i wielosezonowe.
IKKUNA https://ikkuna.com.pl/ – Ikkuna to polski sklep z plakatami drukowanymi w wysokiej jakości na drewnie i metalu.
Jooble: Praca w Polsce – 165.000+ aktualnych ofert pracy – https://pl.jooble.org/
FotoWolf.pl – http://fotowolf.pl – fototapety, folie na drzwi, canvasy na zamówienie – projekt, dtp, wydruk, montaż (specjalizacja przedwojenna Warszawa).
Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska – http://SzybkieMetamorfozy.pl
Produkcja filmowa i postprodukcja: Szybkie Metamorfozy
Copyright 2009-2021: Szybkie Metamorfozy
Fotografie wnętrz: Szybkie Metamorfozy
Partnerzy programu: SketchUp – http://sketchup.com.pl i serwis ArchiUp – https://archiup.com/pl/
Styl boho to wnętrze bliskie naturze, pojawia się w nim wiele naturalnych materiałów, kolorów i struktur, żywe rośliny. Boho czerpie inspiracje z odległych kultur i krajobrazów; to zamiłowanie do tradycyjnego rzemiosła oraz prostota i umiar. Bazujemy na kolorach ziemi, tapeta z motywem liści i zieleń na fragmencie ściany, przy łóżku Panele Art Paret z drewna, rattan, makramy, ale też inteligentne oświetlenie Yeelight.