@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz odc.214 short Sypialnia i łazienka #DreameT30 #VacuumCleaners

0

​@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz https://s.click.aliexpress.com/e/_pzC11OG #DreameT30 #VacuumCleaners #SzybkieMetamorfozy
#DreameT30 – https://s.click.aliexpress.com/e/_pzC… – Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30 został wyposażony w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW . Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania – 27000 Pa. Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia – 12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Ergonomiczna konstrukcja – T30 posiada baterię litowo-jonową, która posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykła bateria. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5 minutowy tryb turbo sprawdzi się podczas sprzątania auta. Dreame T30 posiada inteligentny wyświetlacz HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia.
Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska
Produkcja filmowa i postprodukcja, fotografie wnętrz, Copyright 2009-2021: Szybkie Metamorfozy
Partnerzy programu: SketchUp – http://sketchup.com.pl i serwis ArchiUp – https://archiup.com/pl/
Sypialnia o wymiarach ścian 3,4 m na 3,8 m posiada duże okno z niskim parapetem, dzięki temu pokój jest jasny. To pomogło w projekcie białej sypialni, ciepła biel połączona z jasnymi odcieniami drewna i zielenią działa odświeżająco. Łoże Belluno z materacem 160/200 i z pojemnikiem na pościel zapewnia komfort spania i użytkowania.