Szybkie Metamorfozy odc. 145 Pokój dziecięcy – koty, kropki i inne historie, aranżacje wnętrz

0

Zapraszamy do obejrzenia odc. nr 145 pokój dziecięcy – koty, kropki i inne historie – wszystkie odcinki i zdjęcia z realizacji zobaczysz na stronie: http://SzybkieMetamorfozy.pl Podziękowania: OBI – http://OBI.Pl – sieć marketów oferująca produkty dla domu i ogrodu, w odcinku m.in.: lampy nad biurkiem 2 sztuki, blat biurka na wymiar 180 cm, lampka nocna, oświetlenie sufitowe, ramki, poduszki, dodatki; więcj zobaczysz na specjalnej stronie: https://www.obi.pl/promotion/szybkie-metamorfozy/

Śnieżka – http://sniezka.pl – producent farb i lakierów; w odcinku: farba ANTY FORMALDEHYD Formuła innowacyjna receptura farby MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA zapewnia redukcję poziomu formaldehydu (nawet o 98%*) mogącego występować w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.

Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe, kolekcja Simon Basic NEOS.

Gerdex – http://gerdex.com.pl – dystrybutor drzwi i okien – Partner Programu Szybkie Metamorfozy.

Hotel Bacówka Radawa Spa – http://www.bacowkaradawa.pl/ – to miejsce połączenia pasji z komfortem wyboru wypoczynku, miejsce w którym dbamy o odczucia – spokój lasu, żywioł wody, bliskość natury. Miejsce w którym odnajdujesz własną definicję luksusu.

Aniro – NMC – https://www.dekoracjenmc.pl/ – partner handlowy i dystrybutor belgijskiego producenta dekoracji NMC – listwy dekoracyjne produkowane w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. W odcinku listwa naścienna EL3, listwa naścienna EL1, rozety R61.

FotoWolf.pl – http://fotowolf.pl – fototapeta na drzwi, canvasy na zamówienie – projekt, dtp, wydruk, montaż. W odcinku fototapeta laminowana, odporna na zabrudzenia – KOTY.

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska – SzybkieMetamorfozy.pl

Produkcja filmowa i postprodukcja: SQUINT EYE Paweł Szkolik

Copyright 2009-2017: SzybkieMetamorfozy.pl

Fotografie wnętrz: SzybkieMetamorfozy.pl

Partnerzy programu: Sketchup – http://sketchup.com.pl i serwis ModelsDownload – http://ModelsDownload.com

Ulubione zwierzaki dwóch sióstr – koty w bajkowej odsłonie na dużej fototapecie i na głównej ścianie, do tego kropki, sztukatria jako ważny detal, blat z kreatywną ścianą w tle i mała garderoba. Zmieniliśmy kolor podłogi na jasny i drzwi na nowe – białe, rozjaśnione wnętrze wydaje się większe. Po metamorfozie pokój stał sie bardziej funkcjonalny, głównie dzięki zabudowie skośnej sciany skrywającej garderobę i decyzji wstawienia jednego łóżka z wysuwanym materacem dla obu dziewczynek