Szybkie Metamorfozy odc 146 Klatka schodowa od nowa – łazienka, hol, schody, aranżacje wnętrz

0

Zapraszamy do obejrzenia odc. 146 Klatka schodowa od nowa –
łazienka, hol, schody. #schody #klatkaschodowa #łazienka #szybkiemetamorfozy #aranzacjewnetrz Podziękowania: Śnieżka – http://sniezka.pl – producent farb i lakierów; w odcinku: farba ANTY FORMALDEHYD Formuła Innowacyjna receptura farby MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA zapewnia redukcję poziomu formaldehydu (nawet o 98%) mogącego występować w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.

OBI – http://OBI.Pl – sieć marketów oferująca produkty dla domu i ogrodu; w odcinku m.in.: kinkiet https://www.obi.pl/pozostale-reflektory-i-spoty/obi-listwa-caseo-3×28-w-e14/p/2748101?template=PDP&box=box1, umywalka z szafką https://www.obi.pl/zestawy-mebli-lazienkowych/cersanit-zestaw-gracja-szafka-z-umywalka-bialy/p/2399020, miska WC https://www.obi.pl/wc/kolo-miska-wc-nova-pro-wiszaca/p/6177133, przycisk do stelaza https://www.obi.pl/zestawy-wc/kolo-przycisk-do-stelaza-slim-iplate-chrom/p/6198899, oprawa sufitowa https://www.obi.pl/oprawy-led-do-zabudowy-oczka/candellux-oprawa-stropowa-stala-panel-led-sp-01-wh-3-w/p/2655546?.

Tubądzin – http://tubadzin.pl – producent płytek ceramicznych ściennych i podłogowych; w odcinku: mozaika podłoga BARCELONA 2 A, płytka ściana cegiełka ELEMENTARY BAR DUST.

Schodo-System – http://schodosystem.com.pl – oferujemy nowoczesne schody wewnętrzne do każdego pomieszczenia. Produkujemy m.in. schody wspornikowe, gięte, zabiegowe lub dywanowe drewniane. Wycena i obmiary gratis! W odcinku: schody dębowe na wymiar z poręczą.

Gerdex – http://gerdex.com.pl – dystrybutor drzwi i okien – Partner Programu Szybkie Metamorfozy, w odcinku drzwi lakierowane, przylgowe, łazienkowe z podcięciem, przeszklone.

Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe, w odcinku: kolekcja Simon 54 Premium, ramka metalizowana.

Biuro Styl – http://biuro-styl.pl – producent blatów, pa podłoga DESKA PODŁOGOWA BAMBUS PRASOWANY KARBON SZCZOTKA OLEJ CLICK 14 x 125 x 1830 FSC 100%.

FotoWolf.pl – http://fotowolf.pl – fototapeta na drzwi, canvasy na zamówienie – projekt, dtp, wydruk, montaż.

Wejście do mieszkania z klatką schodową wymagało zdecydowanej metamorfozy, płytki na schodach wąskiego przejścia prowadzącego na inne piętro wyglądały jak do garażu i nie robiły dobrego wrażenia, podobnie jak mała łazienka w holu. Zmieniliśmy wszystko – od podłogi zaczynając. Drewno dobrej jakości w holu i na schodach podświetliliśmy w kluczowych miejscach. Cegła jako dekoracyjna struktura pojawiła sie na długiej ścianie klatki schodowej. W łazience postawiliśmy na jasne płytki z kolekcji Tubądzina. Nowe, białe drzwi do łazienki i naklejka na drzwiach wyjściowych jako duży foto-format znacząco podniosły walory estetyczne korytarza.

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska – SzybkieMetamorfozy.pl

Produkcja filmowa i postprodukcja: SQUINT EYE Paweł Szkolik

Copyright 2009-2018: SzybkieMetamorfozy.pl

Fotografie wnętrz: SzybkieMetamorfozy.pl

Partnerzy programu: Sketchup – http://sketchup.com.pl i serwis ModelsDownload – http://ModelsDownload.com