Szybkie Metamorfozy odc. 147 „To co się da podziel na dwa” – poddasze, aranżacje wnętrz

0

Zapraszamy do obejrzenia odc. 147 Jak zaprojektować poddasze… Wszystkie zdjęcia z realizacji i odcinki zobaczysz na stronie http://SzybkieMetamorfozy.pl Podziękowania: Śnieżka – http://sniezka.pl – producent farb i lakierów; w odcinku: farba ANTY FORMALDEHYD Formuła innowacyjna receptura farby MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA zapewnia redukcję poziomu formaldehydu (nawet o 98%) mogącego występować w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.

OBI – http://OBI.Pl – sieć marketów oferująca produkty dla domu i ogrodu, w odcinku m.in.: farba tablicowa https://www.obi.pl/tynki-kreatywne-i-efekty/magnat-farba-tablicowa-750-ml/p/2937050, ramki https://www.obi.pl/ramy-i-antyramy/ramka-srebrzysta-mgla-22-cm-x-52-cm/p/2659803, lampka nocna https://www.obi.pl/pozostale-reflektory-i-spoty/nowodvorski-kinkiet-eye-spot-1×35-w-gu10/p/2603074?template=PDP&box=box1, oświetlenie sufitowe https://www.obi.pl/lampy-wiszace-i-zyrandole/nowodvorski-listwa-eye-6×35-w-gu10/p/6335434?template=PDP&box=box1, klamka https://www.obi.pl/klamki-do-drzwi/kuchinox-klamka-do-drzwi-wigo-stalowa/p/6226807, kaktusy https://www.obi.pl/kaktusy/kaktus-nr-208/p/2743631

Gerdex – http://gerdex.com.pl – dystrybutor drzwi, okien, bram – Partner Programu Szybkie Metamorfozy – w odcinku białe drzwi

Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe, kolekcja Simon Basic NEO

Wendre – http://wendre.pl – Wendre to jeden z największych producentów wyrobów pościelowych w Europie, m.in. wysokiej jakości kołdry, poduszki, poduszki dekoracyjne, materace, a także od niedawna łóżka. To co wyróżnia tekstylia sypialniane Wendre, to innowacyjne, nowoczesne rozwiązania, które znacząco wpływają na poprawę komfortu snu. W odcinku: kołdra ECO PIERZE 155 x 200 NATURAL WHITE, Topmaterac THINSULATE.

MamaGama – https://www.mamagama.pl/ – szeroka gama akcesoriów dla rodziców i dzieci, w odcinku dodatki

FotoWolf.pl – http://fotowolf.pl – fototapety na ściany, drzwi, canvasy na zamówienie – projekt, DTP, wydruk, montaż. W odcinku: fototapeta laminowana folią, wodoodporna, trudno-ścieralna – Surfer.

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska – SzybkieMetamorfozy.pl

Produkcja filmowa i postprodukcja: Szybkie Metamorfozy

Copyright 2009-2018: SzybkieMetamorfozy.pl

Fotografie wnętrz: SzybkieMetamorfozy.pl

Partnerzy programu: Sketchup – http://sketchup.com.pl i serwis ModelsDownload – http://ModelsDownload.com

Poddasze o powierzchni około 50 mkw ma symetryczny rozkład i cztery okna, co pozwoliło nam bez problemu podzielić przestrzeń na dwie części. Troszkę większa połowa przypadła synowi – powstał osobny pokój z drzwiami i druga połowa jako miejsce na zabudowane szafy i schowki. W pokoju chłopca skosy wykorzystaliśmy na półki i zabudowę biurka. Kolory, dodatki, motyw na fototapecie dopasowaliśmy do jego oczekiwań i zainteresowań :))