Szybkie Metamorfozy odc. 215 Kolorowy taras – Aranżacje i metamorfozy wnętrz

0

Zapraszamy do obejrzenia odc. 215 Kolorowy taras #SzybkieMetamorfozy #aranzacjewnetrz #YeelightPolska #taras Podziękowania: Farby Magnat – http://magnatfarby.pl – producent farb i lakierów, https://www.dekoratorium.pl W odcinku: Vidaron – https://www.vidaron.pl/ VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki produktom marki VIDARON. Olej do drewna, zawierający szlachetny wosk Carnauba, głęboko wnika, odżywia i wzmacnia strukturę drewna oraz uwydatnia jego naturalne piękno. Tworzy powłokę odporną na grzyby pleśniowe i glony oraz charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wodę i ścieranie. Olej zawiera absorbery UV oraz łatwo się aplikuje. Olej polecany jest do tarasów i mebli ogrodowych oraz innej małej architektury ogrodowej.
Marka Yeelight – https://yeelight-polska.pl – to producent inteligentnego oświetlenia, należący do ekosystemu Xiaomi. Smart produkty marki Yeelight nie tylko emitują doskonałej jakości światło, ale pozwalają również na regulację jasności, koloru czy ustawienie zdefiniowanych scen. Łatwość obsługi zapewnia dedykowana aplikacja Yeelight oraz kompatybilność m.in. z Google Assistant, Apple HomeKit i Samsung SmartThings. W odcinku: Inteligentna lampa nastrojowa – CANDELA – https://yeelight-polska.pl/produkty/candela/ – wyjątkowy design, funkcjonalność i technologię, by oddawała bliski perfekcji naturalny płomień świecy. Poliwęglowe tworzywo sztuczne imituje szkło i równomiernie rozprowadza światło. Piękno połączone Połącz kilka lamp za pomocą technologii BLE Mesh, aby móc kontrolować nastrój i światło wielu lamp jednocześnie. Żywotność 25000 h.
Ławka Ogrodowa https://www.lawkaogrodowa.pl/ – PRODUCENT MAŁEJ ARCHITEKTURY MIEJSKIEJ. Primario Grande to młoda, szybko rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży umeblowania dla ogrodu i miasta. Wszystkie nasze elementy wyposażenia przestrzeni miejskiej i ogrodu są w pełni funkcjonalne, a zarazem estetyczne. Wykonane z trwałych, odpornych na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne materiałów, z pewnością posłużą ich użytkownikom przez wiele lat. W odcinku: LEŻAK OGRODOWY, MIEJSKI, PARKOWY, STOJAK NA ROWERY 3 STANOWISKA BOCIAN, ŁAWKA OGRODOWA GRANDE BEZ OPARCIA.
Kontakt Simon – http://kontakt-simon.com.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe.
Wykonanie tarasu: https://akademiadrewna.pl/
FotoWolf.pl – http://fotowolf.pl – fototapety, folie na drzwi, canvasy

Taras jest wykończeniem domu, stanowi przedłużenie salonu na ciepłe dni. Drewniany w połączeniu z naturalnymi materiałami to oaza wypoczynku. Postawiliśmy na ciepłe kolory, pochodne czerwieni. Nastrojowe i inteligentne światło zapewnia Yeelight, ciekawym dopełnieniem jest mała architektura, czyli leżak ogrodowy.
Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska – http://SzybkieMetamorfozy.pl
Produkcja filmowa i postprodukcja: Szybkie Metamorfozy
Copyright 2009-2021: Szybkie Metamorfozy
Fotografie wnętrz: Szybkie Metamorfozy
Partnerzy programu: SketchUp – http://sketchup.com.pl i serwis ArchiUp – https://archiup.com/pl/