Szybkie Metamorfozy short odc. 217 SwitchBot Curtain – inteligentny dom: sypiania, salon, kuchnia

0

​@Szybkie Metamorfozy aranżacje wnętrz
#SwitchBot #TrySwitchBot #SwitchBotCurtain #SzybkieMetamorfozy https://switchbot.vip/30jRCVk
Inteligentny dom w zasięgu ręki – SwitchBot Curtain – pierwsza na świecie automatyczna, inteligentna kurtyna do otwierania i zamykania zasłon, kurtyn.
SwitchBot Curtain jest pionierem i liderem w kategorii zmodernizowanych inteligentnych kurtyn. W przeciwieństwie do innych inteligentnych rozwiązań SwitchBot Curtain zmodernizuje i zautomatyzuje istniejące już zasłony w kilka sekund!

Design i pomysł!
SwitchBot Curtain został wybrany jako finalista konkursu IDEA 2020 (International Design Excellence Awards).
Nagrody IDEA, przyznawane przez Industrial Designers Society of America, są jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Stanach Zjednoczonych i cieszą się dużym uznaniem na arenie międzynarodowej. Każdego roku zespoły projektowe z całego świata przesyłają tysiące zgłoszeń, a finaliści wybierani są na podstawie wyników przeglądu wielu kryteriów oceny, w tym innowacyjności, doświadczenia użytkownika i względów społecznych każdego projektu.
Ponadto SwitchBot Curtain otrzymał nagrodę Good Design Award 2020, organizowaną przez Japan Institute of Design Promotion.

Automatyczne Sterowanie Żaluzjami – SwitchBot Curtain –
Instalacja w 30 sekund – bez żadnych śrub, nakrętek czy śrub. Po zamontowaniu na drążku lub szynie można sterować i planować (rano i wieczorem) otwieranie i zamykanie zasłon.

Zautomatyzuj otwieranie i zamykanie dowolnej zasłony
Urządzenie obsługuje szeroką gamę typów torów, w tym szyny U i I oraz dowolne typy prętów o różnych średnicach. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji, harmonogramu i czujnika nasłonecznienia.
Zdalne sterowanie za pomocą głosu lub pilota SwitchBot (wymagany jest SwitchBot Hub Mini) ze sterowaniem głosowym po sparowaniu z inteligentnym głośnikiem, takim jak Google Home, Apple HomePod lub Amazon Alexa; lub za pomocą pilota SwitchBot, który można zamontować na ścianie lub pozostawić swobodnie do przenoszenia z pokoju do pokoju.

Touch&Go – jeśli masz zainstalowany robot SwitchBot Curtain, ale chciałbyś zamknąć zasłony ręcznie SwitchBot Curtain wyczuje Twój ruch i dokończy pracę za Ciebie zamykając lub otwierając zasłony – Touch & Go.

Długa żywotność baterii
Wyposażony w akumulator, może wytrzymać 8 miesięcy w zależności od użytkowania i można ją ładować przez kabel USB. Ponadto instalując panel słoneczny SwitchBot Solar, po podłączeniu do kurtyny SwitchBot nigdy nie będziesz musiał ponownie go ładować. Panel solarny umieszczamy na zewnątrz SwitchBot Custain, żeby ładował się energią słoneczną (w wideo pokazaliśmy go od strony pokoju dla zobrazowania).

SwitchBot Bot – zdalny, mechaniczny wyłącznik i włącznik np. światła, ekspresu do kawy, sprzętu RTV/AGD, etc.; działa w dwóch trybach Switch Mode – przełączanie ON/OFF i Press Mode – „przyciskanie”: włączanie lub wyłączanie urządzenia. Uruchamiamy go głosowo lub w aplikacji.
How to set up SwitchBot Bot/Instrukcja jak prawidłowo zainstalować, skonfigurować aplikację i urządzenie: https://www.youtube.com/watch?v=3lGh0czyxh8

SwitchBot Curtain – automatyczne zamykanie i otwieranie zasłon
SwitchBot Remote – pilot
SwitchBot Solar Panel – solar polarny do robota SwitchBot Curtain
SwitchBot Hub Mini – zdalne sterowanie urządzeniami SwitchBot
SwitchBot Meter – temperatura i wilgotność
SwitchBot Motion Sensor – czujnik ruchu
SwitchBot Bot – zdalny, mechaniczny wyłącznik i włącznik np. światła

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska
Produkcja filmowa i postprodukcja, fotografie wnętrz, Copyright 2009-2021: Szybkie Metamorfozy
Partnerzy programu: SketchUp – http://sketchup.com.pl i serwis ArchiUp – https://archiup.com/pl/